Basen i Restauracja Kobaltowa działają nieprzerwanie

Dania na wynos, funkcjonowanie basenu i pakiet pobytowy z wyżywieniem dla całej rodziny 

Na przestrzeni ostatnich dni rząd ogłosił szereg informacji o ograniczeniu (lub kompletnym wyłączeniu) z funkcjonowania niektórych branż usługowych w Polsce. Dotyczyło to również działalności, które łączą się nieprzerwanie z funkcjonowaniem naszego hotelu.

Pragniemy w tym miejscu uspokoić naszych drogich Gości informując, że niezmiennie działamy i witamy w swoich progach każdego dnia kolejnych podróżników szukających ucieczki od miejskiego hałasu i smogu. Wszelkie restrykcje wprowadzane przez rząd są przez nas na bieżąco śledzone, a obecnie baseny i restauracje hotelowe pozostają otwarte dla Gości hotelowych, zameldowanych przynajmniej na jedną dobę.

Oto krótkie podsumowanie kosmetycznych zmian wprowadzonych w naszych usługach:

 

1. Zakres funkcjonowania basenów

Basen czynny jest codziennie w godzinach 09:00 do 21:00. W środku dnia, w godzinach 15:00-16:00 obowiązuje przerwa techniczna, którą wykorzystujemy na ponadprogramową dezynfekcję, prace techniczne oraz porządkowe.

Ponad to, basen jest dostępny wyłącznie dla Gości hotelowych, zameldowanych przynajmniej na jedną dobę.

Prowadzimy ewidencję osób przebywających na basenie aby upewnić się, że ilość osób przebywających w tym samym czasie na basenie.

Łaźnia parowa jest wyłączona z użytku.

2. Działalność restauracji oraz dania na wynos

Restauracja jest czynna codziennie do godziny 21:00 (jeśli jest inaczej, informujemy o tym na stronie oraz social media). Restauracja dostępna jest wyłącznie dla Gości hotelowych, zameldowanych przynajmniej na jedną dobę.

Serwujemy dania na wynos.

Pomimo zamknięcia restauracji dla osób nie będących gośćmi hotelowymi, nie chcemy rozstawać się ze stałymi bywalcami Kobaltowej, dlatego codziennie od godziny 14:00 można odbierać zamówione dania na wynos. Tak samo świeże, tak samo pyszne.

Planując kolejny wyjazd do naszej restauracji, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Restauracja Kobaltowa postępuje zgodnie z bieżącymi zaleceniami sanitarnymi: nasz personel nieustannie nosi osłony ust i nosa, rękawiczki oraz regularnie dezynfekuje stoły. W przestrzeniach wspólnych dostępne są stanowiska do dezynfekcji rąk. Ponadto, na terenie restauracji dostępne są jednorazowe rękawiczki foliowe dla Gości.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para