Startuj w triathlonie w akcji #GITdziewczyna i wygraj pobyt w Tristanie!

Startuj w triathlonie i wygraj pobyt w Tristanie

#GITdziewczyna, czyli piękniejsza strona triathlonu! Startuj w triathlonie i wygraj pobyt
w naszym hotelu.

 

 

Akcja #GITDZIEWCZYNA ma zainspirować kobiety do startu w triathlonie. Skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą zadebiutować triathlonowych zawodach lub chcą zainspirować swoje koleżanki.

Nie od dzisiaj wiadomo, że dysproporcja pomiędzy kobietami,
a mężczyznami w sporcie jest znacząca. Wywołując do tablicy tylko ostatni sezon Garmin Iron Triathlon proporcje pomiędzy płciami na zawodach rozkładają się bardzo nierówno, dlatego podczas cyklu zawodów Garmin Iron Triathlon warto zachęcić płeć piękną do aktywności fizycznej i świetnej zabawy na zawodach triathlonowych.

Niezmiernie miło nam poinformować o finale akcji #gitdziewczyna, który odbędzie się podczas Garmin Iron Triathlon Syców już 9 lipca 2023 r. Serdecznie zapraszamy na finałowe KOBIECE SZTAFETY wspierające podopieczne fundacji Rak’n’Roll!!! To świetna okazja na zabawę w babskim gronie, możesz zaprosić przyjaciółki, koleżanki z klubu, mamę, siostrę i spędzić wspaniały weekend nad Zalewem Stradomia Wierzchnia w Sycowie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Mamy przygotowane dla Was mnóstwo niespodzianek, a 200 zł z każdego wpisowego przekażemy na fundacje Rak’n’Roll podczas dekoracji sztafet kobiecych! Pierwsze trzy damskie sztafety na dystansie 1/8IM i pierwsze trzy damskie sztafety na dystansie 1/4IM zostaną nagrodzone statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez wspaniałych partnerów akcji: Pinkproject, Immabee, Fit.me oraz Tristan Hotel & SPA. Oprócz tego podczas zawodów odbędą się wyjątkowe konkursy z nagrodami dla uczestniczek sztafet!

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje FOR CHILDREEN.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para