Styczeń – bliżej natury. Zrelaksuj się podziwiając zimową aurę Kątów Rybackich

Styczeń – bliżej natury

Zrelaksuj się podziwiając zimową aurę Kątów Rybackich

Styczeń utula nas śnieżnym puchem, wprowadza w głębokie odprężenie. Senna zimowa aura sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Pod białą pierzyną uśpiony jest magiczny świat, który wraz z nadejściem wiosny będzie budził się do życia. Zapraszamy cię na chwilę przed ekran, oderwij się od codziennych obowiązków, siądź z nami i zrelaksuj się, wpatrując w to, co najpiękniejsze w przyrodzie Kątów Rybackich.

“Bądź bliżej natury” to nowa seria na naszym blogu, gdzie zapraszamy Cię do podziwiania piękna natury Mierzei Wiślanej, każdego miesiąca. Jeśli jesteś fanem przyrody, to obserwuj z nami jak zmienia się magiczny świat natury wraz z się porami roku. Zrelaksuj się, wpatrując w te niesamowite kadry ukazujące to, co najpiękniejsze w polskiej przyrodzie.

W naszej nowej serii, zależy nam, aby ukazać piękno otaczającej nas natury Mierzei Wiślanej i Morza Bałtyckiego, oraz pokazać, że nad morzem każda pora roku i każdy miesiąc jest wyjątkowy i ciekawy.

 

Wszystkie ujęcia nagrane zostały w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej  w styczniu 2021 roku.

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje FOR CHILDREEN.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para