Grudzień- bliżej natury. Bajkowa zimowa kraina

Grudzień – bliżej natury

Bajkowa zimowa kraina

 

To już ostatni odcinek z serii “Bądź bliżej natury”. Zobaczcie co udało nam się uchwycić na koniec roku.

Grudzień był iście magiczny w tym roku. Wreszcie doczekaliśmy się śniegu na święta. A w lesie zrobiło się naprawdę bajkowo pośród białego puchu. Morze na zmianę było sztormowe i nieprzejednane, jak również spokojne i senne. Temperatura dopisała, prawdziwy mróz pozwolił na orzeźwiające spacery z rumieńcami na policzkach. Dziękujemy, że byliście z nami przez wszystkie miesiące tego projektu.

A teraz usiądźcie i obejrzyjcie z nami ostatni odcinek prosto z natury. Odprężcie się pośród zimowej aury Kątów Rybackich i przy relaksacyjnej muzyce. 

“Bądź bliżej natury” to nowa seria na naszym blogu, gdzie zapraszamy Cię do podziwiania piękna natury Mierzei Wiślanej, każdego miesiąca. Jeśli jesteś fanem przyrody, to obserwuj z nami jak zmienia się magiczny świat natury wraz z się porami roku. Zrelaksuj się, wpatrując w te niesamowite kadry ukazujące to, co najpiękniejsze w polskiej przyrodzie.

W naszej nowej serii, zależy nam, aby ukazać piękno otaczającej nas natury Mierzei Wiślanej i Morza Bałtyckiego, oraz pokazać, że nad morzem każda pora roku i każdy miesiąc jest wyjątkowy i ciekawy.

 

 

 

 

 

 

Wszystkie ujęcia zostały nagrane na Mierzei Wiślanej w Kątach Rybackich grudniu 2021 roku.

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje FOR CHILDREEN.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para