Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim na plaży w Kątach Rybackich

W najbliższy weekend nie może was zabraknąć na plaży w Kątach Rybackich. Kibicuj zawodnikom podczas Mistrzostw Polski w Ratownictwie Morskim.

 

Już w najbliższą sobotę w Kątach Rybackich rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Zapraszamy w samo południe w sobotę (6.08), by podziwiać to wyjątkowe wydarzenie. Ratownicy z całego kraju będą rywalizować w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, będących symulacją rzeczywistych akcji ratowniczych, w oparciu o regulamin zawodów sportowych International Life Saving Federation (ILS).
Te zawody to nie tylko najważniejsza impreza z zakresu sportowego ratownictwa wodnego, ale także propagowanie tego wyjątkowego i potrzebnego zawodu.

Tristan Hotel & SPA po raz kolejny uczestniczy w wydarzeniu jako jeden ze sponsorów, w tym roku dbając
o pełnowartościowe posiłki dla wszystkich uczestników.

Update:

Zawodnicy dzielnie rywalizowali w 8 konkurencjach (4 drużynowych i 4 indywidualnych) na plaży i w morzu w klasyfikacji JUNIOR, OPEN, MASTERS. Dodatkowo, rozegrana została konkurencja Garmin Rescue Heroe, na którą złożyło się: 300 M pływanie w morzu, 1 km biegu po plaży i 300 M pływania na desce ratowniczej. Zwycięzcami zostali: Karolina Faszczewska oraz Grzegorz Mończak. Drużynowym Mistrzem Polski w kat. Panów został zespół CKS Szczecin 1 przed połączonymi siłami Wrocławia i Gdyni oraz CKS Szczecin 3. Wśród Pań zwyciężył zespół COŚ Szczecin 2 pokonując Garmin Rescue Team z Poznania i Śląskie WOPR.W klasyfikacji indywidualnej OPEN Panów najlepszy okazał się Radosław Rogoziński (wygrywając również w klas. JUNIORÓW). Klasyfikację Pań wygrała Paula Żukowska.

Wszystkim wygranym i uczestnikom gratulujemy!

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim

 

Chcesz poznać lepiej nasz hotel? Zapraszamy na krótką podróż przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat udogodnień  jakie oferujemy oraz atrakcji jakie można znaleźć w okolicy. Kąty Rybackie to również wspaniałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe z bliskimi, a cisza jaką gwarantuje nasz region sprawi, że Tristan będzie numerem jeden dla każdego, kto doceni hotel nad morzem (sprawdź prezentację) z kompleksową ofertą wypoczynkową i serdeczną obsługą Gościa. Jesteśmy kameralnym hotelem, który liczy 57 pokoi – w naszych progach panuje zawsze błoga cisza 😉

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para