Piracki Dzień Dziecka – pełen pozytywnych emocji weekend

Jak zorganizować niezapomniane chwile z okazji tego zbliżającego się wyjątkowego dnia? Wybierz się nad morze na specjalny Piracki Dzień Dziecka w Tristanie!

Jeśli szukasz pomysłu na udaną zabawę na Dzień Dziecka, spieszymy z pomocą. W Tristan Hotel & SPA przygotowaliśmy specjalny, pełen pozytywnych emocji weekend. Najlepsze co możemy podarować dziecku to naszą uwagę i wspólnie spędzony czas. Zabawki i upominki są oczywiście miłe i pożądane i ich kolekcje często piętrzą się na półkach i regałach w pokoju naszych dzieci, ale nic nie wzbudza tylu pozytywnych emocji, co kolekcjonowanie niezapomnianych wspomnień Dzieci w hotelu nad morzem
Ahoj przygodo! ARRRRR!
Nawet pirat czasem musi odpocząć. Przemierzając Bałtyk, szaleni poszukiwacze skarbów musieli zejść na stały ląd by uzupełnić zapasy. Trafili w ten sposób na Kąty Rybackie, a wychodząc z lasu ich oczom ukazał się Tristan Hotel & SPA! Dogadaliśmy się więc z piratami, że w zamian za solidne wykarmienie i wypoczynek godny władcy mórz, nauczą swojego fachu naszych najmłodszych Gości. W ten sposób powstał plan animacyjny (serio, nie zmyślamy!), który będzie bawił i uczył. Dzieci rozpoczną od poszukiwania listu w butelce i nauczą się jak go rozszyfrować by odkryć tajemnicę skrywaną podczas weekendu. Bazą wypadową będzie hotelowy plac zabaw. Nie zabraknie również prawdziwych makijaży pirackich i dyskotekowej zabawy z piratami! Aby pozostać z formie, nasi mali piraci mogą spodziewać się zajęć ruchowych i zajęć na basenie! Jeśli rodzice będą chcieli, to też mogą nadrobić formę. Wszak nie puścimy młodego pirata samego w podróż w nieznane! Nasz pomysł na pakiet z okazji Dnia Dziecka oraz program animacji znajdziecie wchodząc w link Dzień Dziecka nad morzem Piracki Dzień Dziecka nad morzem Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych piratów z rodzicami na niezapomniany weekend pełen wrażeń!
Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie:
+48 55 26 72 600 +48 690 609 290

W naszej Restauracji Kobaltowa na Gości czekają autorskie dania Szefa Kuchni Kornela Winiarskiego, który swoje menu opiera o naturalne składniki przy współpracy z lokalnymi dostawcami. Kobaltowa Restaurant Menu to idealne miejsce na organizację niezapomnianych eventów – urodziny, rocznic, wesel. Zapraszamy!

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para