Świąteczny nastrój w hotelowym lobby

Coraz bliżej Święta… coraz bliżej Święta i widać to również w każdym zakamarku naszego hotelu.

 

Wraz z nastaniem imienin Świętego Mikołaja hotelowe wnętrza zaczęły wypełniać się nastrojowymi lampkami, dekoracjami, pojawiły się zielone choinki, a na nich kolorowe bombki. W korytarzach rozchodzi się też zapach goździków i innych korzennych przypraw.

Jak co roku pojawiły się także urocze krasnale poukrywane w różnych zakamarkach hotelu, najwięcej ich nasi najmłodsi Goście mogą odnaleźć w hotelowym lobby. Zostało ono zamienione na ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia w prawdziwą świąteczną krainę. Pojawiły się nie tylko świąteczne dekoracje, ale również ciepłe kocyki i poduszki, którymi można się otulić i z ciekawą książką, zaszyć na wiele godzin w naszym lobby, popijając rozgrzewające zimowe napoje przygotowane specjalnie na ten okres. Stworzyliśmy to miejsce w taki sposób, aby każdy Gość poczuł tą niesamowitą bajkową atmosferę Świąt.

 

Aby poczuć więcej świątecznego klimatu obejrzyj hotelowy VLOGMAS pełen widoków magicznej natury Mierzei Wiślanej oraz migawek z przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas! Jeśli jakieś chwile są warte zapamiętania to właśnie te spędzone z rodziną. 

Zarezerwuj pakiet BOŻE NARODZENIE nad morzem w TRISTAN HOTEL & SPA i zapomnij o wielodniowych przygotowaniach przedświątecznych – my zadbamy o wszystko.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para