Zamarznięty Bałtyk. Zobacz bajkową zimę i skute lodem morze w Kątach Rybackich

Zamarznięty Bałtyk!

Zobacz bajkową zimę i skute lodem morze
w Kątach Rybackich

 

Stało się, po wielu wielu latach ciepłych zim w końcu możemy zaobserwować to niezwykłe zjawisko – zamarznięte Morze Bałtyckie.

Spacerując ostatnimi dniami po plaży można odnieść wrażenie, że jest się w magicznej lodowej krainie, niczym z bajko o Elsie i Annie. Brzeg morza skuty lodem, plaża pokryta białym puchem, zamarznięte kry układają się w niesamowite wzory. Już dawno nie było tak pięknej zimy.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

Dzięki utrzymującej się minusowej temperaturze, brzeg Bałtyku zamarzł, a silny wiatr wepchnął krę na plażę, przez co nie do końca widać gołym okiem, gdzie kończy się plaża a zaczyna morze. Przypominamy, że wchodzenie na taką krę, może skończyć się jej zarwaniem i osunięciem do morza, kra jest miejscami bardzo śliska. Dlatego warto obserwować to niezwykłe zjawisko z bezpiecznej odległości. 

Temperatura i pogoda mają ulec wkrótce zmianie, dlatego jeśli nie zdążysz nas odwiedzić, by zobaczyć piękną mroźną krainę Mierzei Wiślanej, zachęcamy Cię do zobaczenia naszej bajkowej galerii oraz filmu. W roli głównej oczywiście Matka Natura.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

(Kliknij na miniaturę, aby otworzyć powiększone zdjęcie.)

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

A już wkrótce kolejny odcinek naszej nowej serii “Bądź bliżej natury”. Jeśli jesteś fanem przyrody, to obserwuj z nami jak zmienia się magiczny świat natury Mierzei Wiślanej, wraz z kolejnymi miesiącami. Obserwuj naszego bloga i bądź na bieżąco.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje FOR CHILDREEN.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para